Консультация
0
282
Вопрос в категории: Юрист
2015-11-20 12:37 1
Юлия 20.11.2015

Усі діти обов'язково йдуть до школи у 6 років? Чи таки за бажанням батьків можна піти в сім або в 7,8 ?

Эксперт: Виталий. 20.11.2015 12:53

Саме батьки вирішують коли йти у 6 чи 7. ч.3 ст. 36 Закону України "Про освіту" : Навчання у середній загальноосвітній школі починається з шести- або семирічного віку. Також у листі МОНмолодьспорт №1/9-552 від 21.07.11 року говориться: Міністерство звертає увагу щодо терміну перебування дітей, які досягли шестирічного віку у дошкільних навчальних закладах та порядку формування вікових груп на наступний навчальний рік. Так відповідно до п.1 ст. 12 Закону Україну "Про дошкільну освіту" право на перебування у дошкільних навчальних закладах гарантовано дітям віком від двох місяців до шести (семи) років. Діти, яким станом на 1 вересня поточного року виповнюється 6 років, мають право за бажанням батьків перебувати в дошкільних навчальних закладах до 7 років.

1 20.11.2015 12:53
Лайкнуть консультацию
Спасибо за ваш голос!
Комментарии